Mé služby

Individuální potřeby klienta jsou pro mě priorita. Proto všechny mnou nabízené služby zahrnují osobní konzultace.

Balíček Komplet

1500 Kč

  • Úvodní konzultace zdarma
  • vstupní dotazník
  • dietní plán na míru
  • 3 navazující konzultace (Skype, MS Teams, telefonní)
  • Odpovědi na Vaše dotazy (email, Whatsapp)
  • Speciální konzultace, jak optimalizovat domácí prostředí pro udržení váhy
  • Veškerý můj výživově poradenský servis po dobu 3 měsíců

Jak probíhá spolupráce se mnou

Úvodní konzultace – 30 minut

Probereme Vaše cíle, zdraví, životní styl, stravovací preference a návyky. Vaše zkušenosti s dietami, co Vám vyhovuje a co ne. Poskytnu Vám svůj pohled na věc a čeho si myslím, že je reálné dosáhnout. Je možnost se na cokoli zeptat.

Požádám Vás o několikadenní zaznamenávání veškerého konzumovaného jídla, klidně stačí jenom fotky (následně poslat emailem nebo Whatsappem). Mělo by se jednat o záznam aspoň 3 dnů (dva všední dny a jeden víkendový). Úvodní schůzka probíhá přes Skype, Teams, případně po telefonu a je zdarma.

Druhá konzultace – 60 minut

Představím Vám návrh dietního plánu na základě Vašich preferencí, návyků a cílů. Počítám s tím, že se o něm pobavíme a ještě během schůzky klidně upravíme. Zakládám si na tom, aby moji klienti přesně věděli „co“, „jak“ a „proč“, můžete se tedy těšit na rychlokurz moderních vědeckých poznatků o výživě včetně užitečných tipů a triků 🙂

Navazující konzultace – 45 minut

Vyhodnocení dosavadního průběhu a toho, co v dietním plánu vyhovuje a co ne. Na těchto schůzkách se budeme bavit o tom, jestli se o Vás např. „pokouší mlsná“, nebo co Vám brání v dodržování plánu. Se vším tímhle se počítá a že se bude přistupovat k úpravám je úplně v pořádku. Případně se může zvolit i jiný dietní přístup. Systém odměňování v mozku funguje u každého trochu jinak a je potřeba to zkoušet. Každá zpětná vazba od Vás je velmi důležitá pro to, abychom našli program Vám na míru, díky kterému dosáhnete svých cílů.

Časové rozestupy mezi konultacemi se domluví s klientem individuálně. Mezi schůzkami svým klientům odpovídám na případné dotazy emailem, nebo Whatsappem.

Konzultace nad rámec balíčku je možno zakoupit za 200 Kč/45 minut.